תכנון יום כייף לילדים בקייטנה

נכתב ע"י arik.

רבים מאתנו עובדים מהבוקר עד הערב ולעיתים התחושה היא של רובוטים. אנו מעוניינים בכמה שעות לעצמנו של איכות ואושר, כך שניתן בהחלט ליישם את הרצון שלכם. רבים מהאנשים מחפשים איזה שהוא חוג שתהיה בו חברה מתאימה שתתאים מבחינת שכבת הגילאים וכן, איזו שהיא פעילות גופנית המשולבת בטיול ונופים מעניינים. אם אתם גרים באזור תל אביב-יפו, פעילות של סאגווי זה בדיוק בשבילכם.

אז בואו ונתחיל במושג "סאגווי", מדובר על להיט שהוא למעשה כלי תחבורה בעל שני גלגלים גדולים, סוללה וכידון ידני. ניתן לצאת עימו לטיול מהנה ללא מאמץ. ישנם מסלולים שונים גם ברחבי העיר וסיורים באזורי יפו העתיקה ליד הנמל. גם בקייטנות בחופשת הקיץ, ילדים יאהבו את הרעיון של הסאגווי, מה שיגרום להם לפעילות מהנה עם מדריכים, אשר ייקחו אותם למסלולים מעניינים ובטוחים באמצעות הסאגווי.

ימי כייף בסאגווי בקייטנות


מנהלי קייטנות, תמיד יגרמו עניין ויביאו רעיונות מיוחדים שידליקו את הקטנטנים, כמו למשל סאגווי. מדובר על פעילות מהנה שאינה מעייפת, כך שהילדים יחזרו מיום הכיף בקייטנה עם המון חוויות. כל ילד וכל אדם למעשה, יוכלו ללמוד תוך דקות ספורות לנהוג בסאגווי. החברה שמארגנת סיורים בסאגווי, מציעה שילוב של אטרקציות המתאימות לילדים בגילאים השונים. היום הסאגווי כבר הפך לטרנד ואנו רואים ילדים הנוהגים יחד עם הוריהם, כאשר הם תחת פיקוח. נהיגה בסאגווי תקנה ביטחון רב לילדים והנאה רצופה מובטחת.

כאשר ילדים אוהבים פעילות מסוימת, הם יהיו מרוכזים מאוד ויישמעו למדריכים. בפעילות בקייטנה, כאשר מזמינים חברה המתמחה במסלולי סאגווי לילדים, ניתן יהיה לשלב סיפורים והיסטוריה במסלולים השונים, מה שיקנה לילדים אף ידע שהם לבטח יזכרו. פעילות כזאת, תפיח בהם חוויה נהדרת עם פעילות שלבטח הילדים אוהבים לעשות. גם אתם כהורים שקטים שיש מי ששומר ומנחה את הילדים שלכם בנסיעה בטוחה בסאגווי במסגרת הקייטנה שבה רשמתם את ילדיכם.

שילוב פעילויות בישול בקייטנות


היום, רבים אוהבים את נושא הקולינריה מקטן ועד גדול. נושא זה הוא כה פופולארי, עד שהקייטנות מזמינות סדנאות בישול לילדים. זוהי סדנא עם הרבה יצירתיות וכייף, כאשר הילדים מכינים כל מיני מאפים ומתוקים למיניהם. חברות העוסקות בסדנאות בישול למבוגרים, בחלקן הגדול, מציעות גם סדנאות המיועדות לילדים. תתפלאו אבל ילדים אוהבים לאפות ולהתגאות  במאפים השונים שלהם ולכן, כדאי כי ילמדו לאפות פיצות ושאר מאפים ודברי מתיקה, כך שהם יאהבו להפתיע את שאר בני המשפחה בכל מיני מתכונים שהם למדו להכין בסדנאות הבישול שלמדו מהם בקייטנות.

סדנאות אלה, המיועדות לילדים, הן קלות יותר מה שיהיה קל עבור הילדים להכין כל מיני מתכונים ולהעשיר אותם, כאשר בכל פעם כאשר סדנת בישול  מגיעה לקייטנה, הם אוספים עוד מתכון מנצח שיאהבו להתפאר בו. ומי יודע? אולי בילדיכם טמון שף קטן שעוד יגיע לגדולות עם השנים.