יום כיף לעובדים

סיורי סגווי לעובדים יספקו להם חוויה בלתי נשכחת. בשנים האחרונות חווית הנסיעה בסגווי הפכה להיות טרנד אופנתי וחברות רבות מחליטות להוציא את העובדים שלהם ליום כיף מהנה אשר משלב סיור סגווי. המטרה שלנו היא לתכנן ולהוציא לפועל עבור העובדים שלכם את יום הכיף האידיאלי עבורם ועבורכם. יום כיף אשר ייזכר לשנים ארוכות לאחר סיום הסיור ויגרום לעובדים לחזור לעבודה מחויכים ועם כוחות מחודשים.

סיורי סגווי לעובדים- מגוון אפשרויות
סגווי הינו אחד מכלי התחבורה של העידן המודרני. הסגווי מורכב משני גלגלים גדולים, סוללה וידית כידון ומשמש ככלי תחבורה אידיאלי לנסיעה למרחקים קצרים בתוך העיר ומחוצה לה. אם בעבר, חברות הוציאו את העובדים שלהם לסיורים רגליים מתישים וטיולים ברמות הליכה קלות ובינוניות אשר גרמו לעובדים רבים להימנע מלצאת ליום הכיף או להישאר באוטובוס במהלך הטיול, כיום חברות רבות מעדיפות להשתמש בסגווי ולהעניק לעובדים שלהם את האפשרות לחוויה מושלמת המורכבת מהנאה ללא מאמץ כלשהו.
היתרונות הרבים של הסגווי הם אלו אשר הפכו אותו לכה פופולארי. הוא מתאים לכל אדם מעל לגיל 18, הוא בטוח ויציב, קל ללמוד כיצד לנהוג בו, הוא יכול לעבור בכל סמטה, מדרכה ודרך עפר וכל שצריך לעשות הוא לעלות עליו להטות את הגוף קדימה והסגווי יתחיל לנסוע. ההטיה של הסגווי נעשית באמצעות הכידון וכאשר מושכים את הגוף אחרוה הסגווי נעצר.

סיורי סגווי לעובדים מותאמים לדרישות החברה ויכולים להיעשות בכל מקום או אזור בארץ. ניתן להזמין טיול סגווי ברמת הגולן, בגליל ובאזורים נוספים בישראל או סיור סגווי בערים מרכזיות ברחבי הארץ (סגווי בירושלים- ארמון הנציב, משכנות שאננים. סגווי בתל אביב- פארק הירקון, נמל יפו ומקומות נוספים).

אם אתם משתייכים אל חברה אשר מעוניינת להעניק לעובדיה הרגשה כי החברה חושבת עליהם ומעוניינת להוציא אותם ליום כיף מהנה, סיורי סגווי לעובדים מהווים את הפתרון המושלם. אם אתם מעוניינים לשלב חוויה לימודית על החברה או מוצריה בצורה אותה העובדים לא ישכחו, ניתן להזמין סיורי סגווי במקומות שונים הקשורים בעקיפין או ישירות לחברה ומוצריה, ועל ידי כך להשיג את שתי המטרות: הנאה וחוויה לימודית על החברה. חברות רבות אשר מזמינות אליהן אנשי עסקים מחו"ל או עובדים של שלוחות שונות של החברה בחו"ל, מזמינים סיורי סגווי על מנת להכיר לאותם עובדים חלקים שונים במדינתנו היפהפייה.

סיורי סגווי לעובדים-נקודות חשובות
כיוון שכיום חברות רבות מזמינות סיורים וטיולי סגווי, הצעד הראשון הוא להתקשר לחברה מספר חודשים טרם המועד בו הנכם מעוניינים להוציא את העובדים ליום כיף וזאת על מנת לוודא כי יש כמות מספקת של סגוואים לאותו תאריך. אם התאריך פנוי ניתן להזמין את אחד מנציגי החברה לעסק שלכם על מנת שיוכל להסביר לכם על האפשרויות הרבות של סיורי סגווי לעובדים ולהיעזר בו לקבלת החלטה באשר לסיור המתאים ביותר. לפרטים נוספים, ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות טופס 'צור קשר' באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.