סיורי סגווי אל העיר העתיקה בירושלים

נכתב ע"י arik.

אחת האטרקציות של המרכז הישראלי לסיורי סגווי הינה סיורי סגווי בירושלים ולא סתם אלא טיול בעיר העתיקה. טיול בעיר העתיקה באמצעות סגווי מאפשר לאנשים לראות את ההיסטוריה של ירושלים ממקום אחר לגמרי.

מהו סגווי

מהו סגווי- אותו כלי ממונע אשר נחשב לפופולרי כיום? מדובר על כלי ממונע המאפשר להגיע למרחקים ארוכים או קצרים, בדיוק כמו בעת פעילות ספורטיבית אבל בלי מאמץ. אין ספק כי בעולם המהיר בו אנו חיים כיום מדובר על פתרון אידיאלי למדי- האפשרות להגיע ממקום למקום ללא מאמץ.

מדובר בכלי אשר סובב על צירו ויכול לעבור במקומות צרים וגם בדרכי עפר. בניגוד לכלי רכב ממונעים אחרים כגון אופניים חשמליות או מכונית למשל, בהם השליטה מתבצעת באמצעות לחיצה על גז או ברקס, בעת טיול סגווי בירושלים באזור העיר העתיקה כל מה שצריך לעשות זה רק לנוע אחור  וקדימה על מנת להתחיל בנסיעה. על מנת לעצור את הנסיעה, יש לעשות שימוש בכידון. מדובר בכלי תחבורה מתקדם אשר נחשב ללהיט בקרב מדריכי סיורים בירושלים. אם פעם אותם סיורים היו מתבצעים באמצעות הליכה רגלית, הרי כיום חברות מציעות טיול סגווי בירושלים.

סיורים בעיר העתיקה

טיולי סגווי בישראל אינם שלמים ללא ביקור בירושלים ובעיקר בעיר העתיקה. אם הגעתם לירושלים למטרת סיור  , הרי סיור בעיר העתיקה מהווה תחנת חובה עבורכם. העיר העתיקה מציעה למבקרים בה שלל ניחוחות ,טעמים וריחות הלוקחים את המבקרים בה למקום אחר לגמרי. נסיעה על סגווי אינה מסורבלת ומחייבת לוגיסטיקה מורכבת אלא פשוט ניתן לעצור ולהתפעל מהנוף.

החברה לטיולי סגווי מציעה סיורים בעיר העתיקה המאפשרים לגלות את קסמה של העיר. בין אם אתם מתגוררים בירושלים או בין אם אתם מעוניינים לראות את ירושלים האחרת, אין ספק כי החברה לטיולי סגווי תיקח אתכם אל ליבה של ירושלים לעבר העיר העתיקה. הסיורים בעיר העתיקה מאפשרים לגלות את ההיסטוריה של העיר וליהנות מיופיה בדרך אחרת. העיר העתיקה בירושלים מכילה לא מעט אתרים מעניינים במיוחד למשל הכותל המערבי או הרובע היהודי ומקומות נוספים.

המדריכים הטובים ביותר

אם אתם מעוניינים להכיר את סודותיה של העיר, הרי הדרך הטובה לעשות זאת היא באמצעות סיורים מודרכים. חברתנו מציעה סיורים מודרכים בעיר העתיקה. אנו מאמינים כי מגיע לכם את הטוב ביותר ולכן צוות המדריכים שלנו עובר הכשרה מקצועית על מנת שתהיה לכם חוויה נפלאה. סיור מודרך תוך נסיעה בסגווי אינו דומה לשום דבר אחר שהכרתם. מדובר באחת הדרכים המקוריות ביותר בהן ניתן לתפוס את תשומת הלב של האנשים. לא משנה אם מדובר באנשים צעירים או אנשים מבוגרים, הנסיעה על הסגווי מבטיחה טיול מסוג אחר לגמרי. חברתנו הינה חברה בעלת ותק רב המכשירה מדריכים מקצועיים אשר למדו את ההיסטוריה של העיר והופכים את הנסיעה לחוויה.

לראות את המקומות בצורה אחרת

בניגוד לנסיעה ברכב המחייבת אותנו להתרכז ולציית לתמרורים שונים ולחגור חגורת בטיחות, נסיעה על סגווי מאפשרת לראות את העיר העתיקה בירושלים בצורה הטובה ביותר. בעת העמידה על הסגווי, הגוף מגיב בצורה טובה ביותר ומתאים את עצמו לנסיעה.

כפי שהזכרנו קודם לכן, הנסיעה בסגווי לא מחייבת מאמץ- ניתן לנוע ממקום למקום וללא מאמץ רב. הנסיעה מאפשרת לראות את העיר בצורה אחרת לגמרי מנקודת מבט רחבה יותר ולא של נהג. חווית הנסיעה הינה חוויה ייחודית למדי המאפשרת לראות נוף עוצר נשימה. אותם אתרים היסטוריים נגלים לעיני האנשים בשיא היופי ומאפשרים ליהנות ולהכיר את ירושלים האחרת.